Zednické práce

Uvažujete o radikální změně svého bydlení?

Naši kvalifikovaní zedníci Vám pomohou vytvořit Váš vysněný domov.

Pomůžeme Vám navrhnout a realizovat váš projekt a ujistíme se, že práce jsou provedeny bezpečně a profesionálně.

Zednické práce jsou jedním z nejdůležitějších aspektů jakékoli radikální změny bydlení.

Mohou být použity k vytvoření nových prostor, odstranění nepotřebných stěn nebo změně vzhledu a pocitu Vašeho domova.

Poctivě odvedené zednické práce jsou základem pro podařenou rekonstrukci i novostavbu.

Detail na cihlovou konstrukci spojovanou maltou

Zednické práce provádíme kompletně od A do Z. Co vše provádíme?

  • Přizdívky a stavby příček

Ať už se jedná o stavbu nových konstrukcí nebo renovaci stávajících zdí, naši zkušení zedníci jsou odhodláni poskytovat Vám výjimečné řemeslné zpracování v každém projektu, který realizujeme. Přivedeme vaše stavební a zednické projekty k životu a zajistíme, aby obstály ve zkoušce času.

  • Omítání stěn a stropů

Pokud máte problémy s omítkou na stěnách, naši odborní řemeslníci jsou pro Vás perfektním řešením! Umíme dovedně nanášet omítku na stěny a stropy a vytvářet bezchybně hladké povrchy, které slouží jako plátno pro Vaše sny o interiérovém designu. Ať už chcete opravit stávající povrchy, dosáhnout moderního a elegantního povrchu nebo vytvořit jedinečné dekorativní prvky, provádíme vše ve výjimečné kvalitě.

  • Renovace i demolice zdí

Chcete zbourat starou zeď nebo přidat novou? Zažijte opravdovou proměnu Vašeho domova s našimi službami demolice a rekonstrukce zdí, kde naše zednické práce kombinují přesné inženýrství, aby přetvořili a nově definovali uspořádání Vašeho prostoru podle Vašich představ.

 

Kontaktujte nás pro spolehlivé a bezpečné zednické práce v oblasti : Vrchlabí, Dolní Dvůr, Lánov, Horní Lánov, Dolní Lánov, Horní Branná, Dolní Branná, Vítkovice, Poniklá, Jilemnice, Hrabačov, Studenec, Martinice v Krkonoších, Roztoky u Jilemnice, Jablonec nad Jizerou, Semily, Špindlerův Mlýn.

Dále je to Víchová nad Jizerou, Horní Sytová, Dolní Sytová, Benecko, Kruh, Rokytnice, Mrklov, Mříčná, Peřimov, Roprachtice, Dušnice, Jestřabí v Krkonoších, Příkrý, Kunčice nad Labem, Hostinné, Klášterská Lhota. 

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás ještě dnes a získejte nezávaznou nabídku na zednické práce.

Těšíme se na spolupráci s vámi!