Služby

Naše nabídka služeb

Co pro Vás děláme?

Poskytujeme komplexní stavební služby, kde se především zaměřujeme na rekonstrukci bytů a domů, stavební a řemeslné práce, vodoinstalaterské práce a realizace koupelen na klíč.

Hledáte spolehlivou stavební firmu? Jsme tu pro Vás, rádi pomůžeme!

Naše lokalita zaměření je Vrchlabí, Dolní Dvůr, Horní Lánov, Dolní Lánov, Horní Branná, Dolní Branná, Vítkovice, Poniklá, Jilemnice, Hrabačov, Studenec, Martinice v Krkonoších.

Dále to jsou lokality Roztoky u Jilemnice, Jablonec nad Jizerou, Semily, Špindlerův Mlýn, Víchová nad Jizerou, Horní Sytová, Dolní Sytová, Benecko, Kruh, Rokytnice, Mrklov, Mříčná, Peřimov, Roprachtice, Dušnice, Jestřabí v Krkonoších, Příkrý, Kunčice nad Labem, Hostinné a Klášterská Lhota.

Rekonstrukce bytů

Koupili jste starší byt, který si žádá službu rekonstrukce bytů? Máte už dost současného bydlení a potřebujete změnu?

Rekonstrukce domů

Přemýšlíte nad rekonstrukcí domu? Chcete, aby byl Váš domov přesně podle vašich představ? Vy máte před sebou náročný projekt, množství důležitých rozhodnutí a my jsme tady pro Vás! 

Koupelny na klíč

Potřebujete rychlé a snadné řešení pro novou koupelnu, které bude zároveň kvalitní a cenově dostupné? Pak jsou koupelny na klíč tou správnou volbou!

Vodoinstalatérské práce

Vodoinstalace jsou jako srdce Vašeho domova. Pokud nefungují správně, může to způsobit vážné problémy. 

Stavební a řemeslné práce

Postaráme se o všechny stavební, zednické, obkladačské a řemeslné práce. Od drobných oprav až po kompletní realizaci staveb.

Zednické práce

Uvažujete o radikální změně svého bydlení?

Naši kvalifikovaní zedníci Vám pomohou vytvořit Váš vysněný domov.