Koupelny na klíč

Potřebujete rychlé a snadné řešení pro novou koupelnu, které bude zároveň kvalitní a cenově dostupné? Pak jsou koupelny na klíč tou správnou volbou!

Naše koupelny na klíč jsou navrženy a instalovány zkušenými řemeslníky, kteří používají vysoce kvalitní materiály a komponenty.

Naším cílem je dlouholetá spokojenost našich zákazníků, a tedy poskytujeme výhradně kvalitní a komplexní služby v oblasti koupelny na klíč.

Zaručujeme Vám, že Vaše nová koupelna bude nejen krásná a funkční, ale také spolehlivá a plně funkční.

Naší hlavní specializací pro koupelny na klíč jsou obkladačské a instalatérské práce včetně montování všech typů podlahových krytin a interiérových dveří.

Používáme vysoce kvalitní materiály a komponenty, které zaručují dlouhou životnost pro Vaši koupelnu.

Samozřejmostí po rekonstrukci koupelny na klíč je pro nás zajištění odvozu odpadu, dovozu materiálu a pořízení zařizovacích předmětů pro rekonstrukci.

Proč si vybrat koupelny na klíč od společnosti Stavby Rusín?

  • rychlé a snadné řešení – naše koupelny na klíč jsou navrženy tak, aby byly co nejjednodušší na instalaci. Koupelny na klíč realizujeme během několika týdnů, takže se můžete brzy těšit ze své nové koupelny.
  • kvalitní řešení – používáme vysoce kvalitní materiály a komponenty, které zajistí, že vaše nová koupelna bude nejen krásná, ale také spolehlivá a dlouho vydrží.
  • cenově dostupné řešení – nabízíme koupelny na klíč za konkurenceschopné ceny. Můžete si vybrat z různých cenových balíčků, abyste našli řešení, které vyhovuje Vašemu rozpočtu.

Galerie realizací

Koupelny na klíč poskytujeme po celé ČR, nejčastější lokalita zaměření je: Vrchlabí, Dolní Dvůr, Lánov, Horní Lánov, Dolní Lánov, Horní Branná, Dolní Branná, Vítkovice, Poniklá, Jilemnice, Hrabačov, Studenec, Martinice v Krkonoších, Roztoky u Jilemnice, Jablonec nad Jizerou.

Dále to jsou Semily, Špindlerův Mlýn, Víchová nad Jizerou, Horní Sytová, Dolní Sytová, Benecko, Kruh, Mrklov, Mříčná, Peřimov, Roprachtice, Dušnice, Jestřabí v Krkonoších, Příkrý, Kunčice nad Labem, Hostinné, Klášterská Lhota. 

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás ještě dnes a využijte naše bohaté stavební zkušenosti a domluvte si schůzku s našimi odborníky. Rádi Vám pomůžeme najít ideální řešení pro Vaši novou koupelnu snů.