Vodoinstalatérské práce

Vodoinstalace jsou jako srdce Vašeho domova. Pokud nefungují správně, může to způsobit vážné problémy. Svěřte se proto do rukou našich odborníků a my vám zajistíme, že vaše vodoinstalace budou zdravé a spolehlivé!

Provádíme nejrůznější vodoinstalatérské práce od drobných oprav až po kompletní rekonstrukce. Naši instalatéři jsou kvalifikovaní a zkušení a postarají se o to, aby vaše vodoinstalace fungovaly bez problémů.

Hledáte spolehlivého vodoinstalatéra? Obraťte se na nás. Máme bohaté zkušenosti a odborné znalosti potřebné k provedení všech typů vodoinstalatérských prací.

Provádíme odborné vodoinstalatérské práce a zajišťujeme kompletní vodoinstalace. Postaráme se o veškeré drobné instalatérské opravy, tak i nové instalace vodovodního zařízení.

Naši odborníci jsou vyškoleni v nejnovějších technologických postupech, abychom Vám zajistili efektivní a spolehlivé vodoinstalatérské řešení.

Vaše spokojenost s naší prací je pro nás prioritou!

Vodoinstalatérské práce jsou typem prací, kterým se pravidelně věnujeme, nejčastěji se jedná:

  • montáž sociálního zařízení (WC, sprchové kouty, umyvadla…)
  • rozvod, instalace a opravy vodovodního potrubí
  • rozvod, instalace a opravy kanalizačního potrubí (systémy HT a KG)
  • rekonstrukce bytových jader a rodinných domků (koupelny, WC, kuchyně)
  • tlakové zkoušky potrubí
  • montáž čističek odpadních vod
  • výměna a instalace sprchových koutů, van a wc


Jsme tady, abychom Vám zajistili bezproblémový chod Vašich instalací. Kontaktujte nás pro spolehlivé a bezpečné řešení Vašich potřeb v oblasti

Zakládáme si na vysoké profesní odbornosti, dodržování platných norem, legislativy s využitím našich bohatých stavebních a řemeslných zkušeností.  Samozřejmostí je, že instalujeme pouze prověřený vodoinstalační materiál.

Máte v domácnosti problémy s vodoinstalací? Neváhejte se na nás obrátit! Poškozená vodoinstalace může být nebezpečná a způsobit značné škody na majetku.

Hledáte spolehlivou firmu, která provádí Vodoinstalatérské práce? Jste tu správně!

Jsme tady, abychom Vám zajistili bezproblémový chod Vašich vodoinstalací.

Kontaktujte nás pro spolehlivé vodoinstalatérské práce v lokalitách Vrchlabí, Dolní Dvůr, Lánov, Horní Lánov, Dolní Lánov, Horní Branná, Dolní Branná, Vítkovice, Poniklá, Jilemnice, Hrabačov, Studenec, Martinice v Krkonoších, Roztoky u Jilemnice, Jablonec nad Jizerou, Semily, Špindlerův Mlýn, Víchová nad Jizerou, Horní Sytová, Dolní Sytová, Benecko, Kruh, Rokytnice, Mrklov, Mříčná, Peřimov, Roprachtice, Dušnice, Jestřabí v Krkonoších, Příkrý, Kunčice nad Labem, Hostinné a Klášterská Lhota.

Máte zájem o naše služby?

Rádi poskytneme bližší informace o vodo-instalatérských pracích, poskytneme konzultaci zdarma a vytvoříme individuální nabídku