Stavební a řemeslné práce

 

Postaráme se o všechny stavební, zednické, obkladačské a řemeslné práce. Od drobných oprav až po kompletní realizaci staveb.

Nedílnou součástí rekonstrukce jsou zednické práce. Začínají škrábáním starých stěn, pokračují štukováním a končí výmalbou.

Tyto práce rozhodují o konečném výsledku rekonstrukce, protože dobře postavit je základ!

Mezi naše stavební a řemeslné práce patří

  • zednické práce jsou nezbytné pro vytvoření nových prostor v bytě nebo domě. Mohou být použity k vybudování nových stěn, příček nebo podhledů, případně demolice starých nepotřebných stěn.
  • montáže obložkových zárubní kde se při rekonstrukci či stavbě rodinného domu dnes výhradně používají obložkové zárubně, též nazývaná futra. Oproti ocelovým zárubním vypadají lépe, a navíc jejich montáž je velmi snadná, obzvlášť pokud se zárubně montují do sádrokartonové příčky.
  • zámkové dlažby – spolehlivost a profesionalita v pokládce zámkové dlažby od našich odborníků, kteří Vám zaručí, že váš chodník, terasa nebo vozovka se nezvlní, nepropadnou a budou trvale – rovné, pevné a krásné! Zámkové dlažby jsou oblíbenou volbou pro dláždění venkovních ploch, jako jsou chodníky, terasy, příjezdové cesty nebo zahradní cesty.
  • renovace dřevěných prvků – dřevo je přírodní materiál, který je oblíbený pro svou krásu, odolnost a trvanlivost. Správnou údržbou lze dřevěné prvky zachovat v dobrém stavu po mnoho let. Věnujeme se renovaci plotů, dřevěných teras nebo štítů domů.
  • kamenické práce – kamenné prvky jsou oblíbeným prvkem v mnoha budovách a zahradách. Mohou být vyrobeny z různých druhů kamene, jako jsou pískovec, vápenec, mramor, žula. Kamenické práce lze použít k vytvoření nových kamenných prvků, jako jsou sloupy, římsy, obklady, sochy a další. Tyto prvky mohou pomoci zlepšit vzhled a hodnotu domu.

Máte jakékoliv dotazy týkající se stavebních a řemeslných prací? Kontaktujte nás, rádi pomůžeme zrealizovat vaše stavební sny, kdy nejčastěji realizujeme v lokalitách: : Vrchlabí, Dolní Dvůr, Lánov, Horní Lánov, Dolní Lánov, Horní Branná, Dolní Branná, Vítkovice, Poniklá.

Dále to jsou města Jilemnice, Hrabačov, Studenec, Martinice v Krkonoších, Roztoky u Jilemnice, Jablonec nad Jizerou, Semily, Špindlerův Mlýn, Víchová nad Jizerou, Horní Sytová, Dolní Sytová, Benecko, Kruh, Rokytnice, Mrklov, Mříčná, Peřimov, Roprachtice, Dušnice, Jestřabí v Krkonoších, Příkrý, Kunčice nad Labem, Hostinné, Klášterská Lhota.

Máte zájem o naše služby?

Hledáte spolehlivého partnera pro Vaše stavební práce a řemeslné práce? Neváhejte nás kontaktovat.